-
(35)
(15) Hanka
18. 06. 2013
email

Ahoj Péťo,

fotila jsem s tebou už dvakrát. Jednou jako těhule a podruhé už s naším malým fešákem, tak bych ti tímto tady ráda za to poděkovala. Focení bylo naprosto pohodové, profesionální a mám z toho nádherné fotky, nad kterýma se budu rozplývat ještě dlouho.
A co bylo nejlepší: mohl by si hned z fleku dělat chůvu, protože se tak krásně chováš k mrňousům, že pózůjí a ani o tom nevědí:)

Díky Hanka

(14) Lucie Hartlová
04. 05. 2013
email

Že prý sebechvála "smrdí"? A co! Musím se pochválit. Dubnové focení dopadlo bezvadně a vděčím za to Petrovi,jeho profi oku a celému realizačnímu týmu;) Máš spoustu nápadů, cit pro detail a focení s Tebou je vždy velmi příjemně strávený čas. Ty fotky jsou toho důkazem ... Díky, Luciáš

(13) Lenka Sabová
17. 04. 2013
email

Chtěla bych se tu rozepsat na milon stran :-) ale doufám že Péťu neurazí že ho vystihnu jedním slovem "ÚŽASNÝ" :-) Při focení pohodová atmoška, obdivuji jeho trpělivost s tou naší luciferkou :-)a výsledek ohromujcí, nádherný prostě zase úžasný!! :-)Péťa fotí srdíčkem a na jeho fotkách je to znát!!
Určitě to nebylo poslední společné focení :-)

Moooc děkujeme :-)
Lucka, Lenka, Madlenka a Filípek :-)

(12) Tereza Janků
16. 04. 2013
email

Milý Péťo,

měla jsem tu možnost se svými blízkými strávit s tebou a Pájou už dva fotografické večery!

Všichni Ti chceme za ně moc poděkovat, hlavně za příjemnou atmosféru, kterou jste s Pájou navodili. A o výsledku focení ani nemluvím...Tvoje fotky měly a stále mají velký úspěch, což svědčí o Tvém nadání a citu pro fotografování (jak řekla moje šestiletá ségra - je vidět, že jsi "vyučenej fotograf" :)

Doufám, že budeme mít ještě někdy možnost opět zapózovat...

Tereza a její family

(11) Vojta Reitmajer
09. 04. 2013
email

Petře, díky moc!!! Fotky se opravdu povedly!

(10) Fandeder Žakuji
22. 03. 2013
email

Petře.
Ještě jednou touto cestou Ti chci poděkovat za nezapomenutelný zážitek,příjemné prostředí a více něž dokonalý výsledek.Bylo to naše první focení a nikdy bych nevěřil,že to bude takhle SUPER!!!

Tvé fotky jsou Víc než Nejvíc)))

Už teď se těším na naše další focení,které určitě brzy zopakujeme.

Takže Móóóc Díky pane Fotografe)))
Fandeder Žakuji

(9) Lucie a Filip
21. 03. 2013
email

Focení s Petrem je vždy VELMI příjemné. Pokaždé panuje dobrá nálada a Petr a jeho pozitivní přístup k věci je báječný. Výsledek focení našeho kloučka byl víc než uchvacující. Předčil veškerá naše očekávání. Jsou to fotografie, které nám již nikdo, nikdy nenafotí a jejich kvalita odpovídá cennosti snímků. Petrovi patří Velké dík za to, co vytvořil :)

DĚKUJEME Suláňata s Lucií :)

(8) Míra a Eva
24. 02. 2013
email

Focení bylo nezapomenutelné.
Děkujeme za zachycení jedné z etap malého Míry a naší radosti z něj.
Doporučujeme ostatním a těšíme se na další focení.
E+M+m

(7) Lucie a Filip
24. 01. 2013
email

Focení s Petrem bylo příjemné. Přicházela jsem nervózní a odcházela s velmi dobrým pocitem. Chceme mu ještě jednou touto cestou poděkovat a vřele všem doporučit. Domnívám se, že Petr má nápaditý pohled na „focený objekt“. Umí si pohrát se světlem a taky velmi nenásilně naaranžovat do póz. V ateliéru vytvořil velmi příjemnou atmosféru, což jsem jako skoro nahá, velmi ocenila. Vznikly jedny z mých nejhezčích fotek a já se k němu vždycky ráda vrátím. Petr je fotograf na svém místě! :)

(6) Lucie Hartlová
21. 01. 2013
email

Nepatřím mezi osoby, které by se před objektivem objevovaly dobrovolně a bez ostychu. S Petrem bych ale do toho šla zas a znova. Skvělá atmosféra, profesionální přístup a vize dobrého počinu. Petře, děkuji. Luciáš


 Jméno *
 E-mail
 Web
 zpráva *
* Povinná položka

Antispamová kontrola
Opište prosím kombinaci číslic a písmen přesně podle obrázku
captcha