-
(35)
(25) Jíťa a Jindra
27. 01. 2014
email

Péťo,
chceme ti moc poděkovat za velmi milé a příjemné focení, byla to pro nás první zkušenost a musíme říct, že jsme byli moc mile překvapeni. Tvůj přístup byl profesionální a zároveň velmi přátelský. Těšíme se na další focení! :-)
Jitka a Jindra

(24) Jana a Martin
02. 01. 2014
email

Ahoj Petře,
děkujeme za příjemnou atmosféru při focení bříška. Fotky jsou překrásné. Jsme zvědaví, co na to bude jednou říkat naše malé stvoření :-) Jsi borec! J & M

(23) Martina
01. 01. 2014
email

Milý Péťo,

focení s Vámi bylo nezapomenutelné, dokázal jste vytvořit neuvěřitelnou atmosféru.

Moc děkuji za báječné odpoledne a všem mohu Péťu jen doporučit! Je profesionálním fotografem, který dokáže člověka při focení uvolnit a dostat z něj maximum.:-))

Martina

(22) Radka a Dan
16. 12. 2013
email

Moc děkujeme za krásné focení v ateliéru, ze kterého jsme měli hrozný strach. Ten z nás přístupem Petra okamžitě přešel a užili jsme si super odpoledne, kdy čas utíkal daleko rychleji než bychom si přáli. Snad se nám poštěstí a budeme si to moci zopakovat. Hodně úspěchů a krásných fotek Petře... :o)

(21) Aleš a Léňa
18. 11. 2013
email

Děkujeme skvělému a šikovnému fotografovi za profesionální přístup. S výsledkem jsme nadmíru spokojeni. Budeme dále doporučovat...

Štastnou ruku na spoušti - ty náš jeden pardále ať to jde i nadále :)

(20) Martina Stříbrná
04. 11. 2013
email

Ahoj Péťo, díky moc za krásné včerejší focení. Všechny nás to moc bavilo, i mého puberťáka, se kterým občas není ani řeč a i ségru, která se nikdy nechce fotit. Ještě jednou díky. Martina

(19) Klára a Tom
29. 10. 2013
email

Chtěla jsem Petrovi zpětně moc poděkovat za krásné svatební fotky. Ani jeden z nás nemáme focení moc rádi, ale díky jeho přístupu půjdeme k němu do ateliéru fotit rostoucí bříško a už se těšíme:-).

(18) Janina Hurychová
18. 10. 2013
email

Musím se přiznat, že jsem k focení byla tak trochu ukecána, nějak jsem si myslela, že to je zbytečné...
Absolutně nelituju, že jsem se do toho nechala uvrtat! :) Děkuju Petrovi za profi přístup a krásné fotky, které mi budou nadosmrti připomínat to skvélé období těhotenství :)

(17) Klára a Roman
13. 10. 2013
email

Děkujeme za krásné svatební fotky :-)..Fotky jsou chváleny ze všech stran.. Touto cestou děkujeme za příjemnou atmosféru během focení, kamarádský přístup..a ÚŽASNÉ fotky :-) K a R

(16) Magdaléna Adamcová
09. 07. 2013
email

Opravdu moc šikovný fotograf s citem pro detail, úžasně lidský přístup a neuvěřitelně trpělivý človíček, klobouk dolu před tebou Péťo! Ozvu se ti na zamluvení termínu pro fota dětiček :-)


 Jméno *
 E-mail
 Web
 zpráva *
* Povinná položka

Antispamová kontrola
Opište prosím kombinaci číslic a písmen přesně podle obrázku
captcha