-
(35)
>
(35) Radka a Nicolas
09. 08. 2017
email

Na Petra jsme získali kontakt doslova za pět minut dvanáct, když nám bohužel vypadla naše původně domluvená fotografka. Přestože jsme vše řešili značně narychlo, byl Petr naprosto profesionální, věcný, měl řadu dobrých rad a bylo z něj cítit nadšení pro jeho práci. Setkali jsme se poprvé až v náš svatební den, ale přesto jsme oba s manželem měli pocit, že nás fotí dobrý kamarád, kterého už dlouho známe. Petr náš den zachytil přesně tak, jak jsme chtěli – zachytil všechny chvíle štěstí, emoce, radost i úlevu z napětí a celkové veselí. Všichni svatebčané z něj byli nadšení a já bych ho doporučila všem, kdo chtějí fotografa, který pracuje poctivě a s láskou.

(34) Jája a Pája
23. 06. 2015
email

Moc děkuji za krásně strávené foto odpoledne, bylo to velice příjemné a uvolněné, dokonce i partner se uvolnil a dokonale si focení užíval, takže pro všechny kteří ještě váháte, Petra mohu jenom doporučit :-) :-) :-) Péťo moc děkuji za krásné fotečky a budu volat hned až se nám malé narodí a budem pokračovat ve focení :-) Ještě jednou jedno velké Díky :-) Jarka a Pavel

(33) Monika Veselá
15. 06. 2015
email

Měla jsem z focení velkou obavu, ale s Petrem je focení prostě radost, pohoda a uvolnění. Jeho přístup je velmi příjemný a kamarádský a vše proběhlo ve velmi příjemné atmosféře. Dokonce i naši pejsci spolupracovali a nestěžovali si :-). Vřele ho mohu doporučit i všem stydlínům. Monika

(32) Tereza
02. 06. 2015
email

Nedávno jsem absolvovala, v pořadí již třetí focení s Petrem. Opět jsem byla velmi spokojená jako u těch předešlých. Tímto tedy dodatečně děkuji za pečlivou přípravu, perfektní zpracování fotek a k tomu velmi příjemně strávený víkendový den. Největším kritikem je vždy moje malá sestra, při focení je vždy spokojená a moc jí to baví. Což je největší důkaz toho, že Petr je opravdový profesionál.

Tereza

(31) Bára
07. 04. 2015
email

Děkujeme za nádherné fotky a zároveň za pohodové podzimní odpoledne. B + L

(30) Veronika Musilová
05. 11. 2014
email

Petr je naprosto nejlepší a nejsympatičtější fotograf ever. Absolvovala jsem s ním prozatím jedno focení našeho managementu a doufám, že nebylo poslední.. Vřele doporučuji všem, kteří se chtějí zvěčnit i těm kteří se nechtějí zvěčnit :-) Skvělá profesionální práce ;-) Všem doporučuji! Peti díky, díky tobě jsem organizaci přežila ve zdraví :-)

(29) Čestmír Horký
14. 10. 2014
email

Focení našeho týmu jsme absolvovali poprvé, a jelikož není ani jeden z nás typ, který by se rád promenádoval před objektivem, neměli jsme z této „povinnosti“ zrovna radost a na focení jsme se netěšili. O to větším překvapením pro nás bylo, jak pohodově a rychle to probíhalo. Fotograf Petr je sympaťák, který dokáže navodit dobrou atmosféru a právě realizované fotografie s námi rovnou konzultoval, protože nás neznal, a je nutné, abychom sami zhodnotili, zda-li na fotkách vypadáme přirozeně.
Výsledné fotografie se nám líbí a odpovídají našim představám. Až příště budeme hledat fotografa, víme, na koho se obrátit. Děkujeme,
za celý tým Nadačního fondu pomoci Karla Janečka,
Čestmír Horký, ředitel

(28) Jana Hlavničková
18. 09. 2014
email

Nechali jsme si od Petra udělat těhotenské fotky s naším prvním miminkem v bříšku. Ačkoliv jsme měli asi poněkud nestandartní představy a požadavky, focení jsme odložili na poslední chvíli, chtěli jsme fotky v přírodě a počasí nám právě nepřálo, Petr se ochotně a trpělivě přizpůsobil našim časovým možnostem i představám a ve všem nám vyšel vstříc. Počáteční stud a obavy nám pomohl rychle hodit za hlavu a uvolnit se a výsledek byl nad očekávání. Máme řadu nádherných, neotřelých a originálních fotek a určitě budeme s Petrem dál spolupracovat při focení našich ratolestí. Focení s Petrem mohu všem jen a jen doporučit :-)

(27) Gabriela
05. 03. 2014
email

U Petra jsme si objednali profesní fotografie našeho týmu a vybrali jsme správně. Všichni do toho šli s velkými obavami, které ale Petr profesionálně předpovídal. Předem nás připravil na to, co přijde, navodil úžasnou atmosféru a výsledné fotky vypadají nad naše očekávání!

Rozhodně se k Petrovi budeme pravidelně vracet. ;)

Děkujeme!
Svatební tým Elegance in detail

(26) Nina
26. 02. 2014
email

Kdo by nechtěl vypadat na fotkách hezky a mladě když už není nejmladší? Focení s panem Petrem jsem si se svými dospělými dcerami užila a určitě můžu doporučit! Věřím že naše fotky udělají radost nejen nám ale i našim nejbližším. Petře moc Vám děkujeme a ať se Vám daří!!! :-)

>

 Jméno *
 E-mail
 Web
 zpráva *
* Povinná položka

Antispamová kontrola
Opište prosím kombinaci číslic a písmen přesně podle obrázku
captcha