Jsem rád že se ke mně vracíte :-)

Facebook Pinterest Instagram

Nejsem spisovatel, ale sem tam něco napíšu...

Pro fotku je potřeba občas sehnat různé rekvizity a pro tohle veselé focení (fotografie se jmenuje: Mám ráda život a nic mě nezastaví…) to byly svatební šaty, rakev, pár svíček a několik přátel se smyslem pro humor, kteří mi půjdou do smutečního průvodu… Myslel jsem si, že nikdy nebudu muset shánět rakev, ale jak se říká, nikdy neříkej nikdy…a je to tu! Požádal jsem hodného pana pohřebáka, který navíc ochotně dal i na výběr, rakvičku mi pěkně připravil se vším všudy jako doopravdy… I když máme doma kombíka, rakev se tam nevešla a tak bylo potřeba ještě sehnat větší pohřební auto…:). Toníku děkuju! Kromě rekvizit, bylo nutné také vymyslet vhodné místo a sehnat pár strašně smutných kamarádů do ještě smutnějšího průvodu. A protože focení bylo cca 150km od mého domova a odskočit si na skoro celý den hledat dobrou lokalitu nebylo možné, musel jsem opět poprosit kamarády... Ale mám opravdu pár dobrých přátel na které se můžu spolehnout (Toníku, Kubo děkuju), kteří mi pomohli najít kousek prostoru a lidi co jsou pro každou srandu….A když jsme to měli všechno přichystané stačilo již jen oblíknout nevěstu do svatebních šatů, ona se teda oblíkla sama:( … a začít fotit…. Moc děkuji celé realizační jednotce: Andrejka a Verunka, Toník, Kuba, Hrubec, Houďas, Burák, Poky, Kuba II. :-), Štěpán, Terka a samozřejmě mojí manželce za černou práci. Fotku najdete v portfoliu:-)

Baletky a špekáčky

Počasí bylo objednané a tak nám již nic nebránilo nafotit další fotku do kalendáře. Terka s Nikolkou sní všechno a pořád vypadají skvěle a tak mě napadlo je nafotit jako baletky co se cpou špekáčky, sekanou s hořčicí, turisťákem, do toho si přikousnou rohlíček (koupil jsem jich asi 20) a zapíjí to pivem, kolou… Bylo nutné sehnat dva baletní kostýmy vč. piškotů. Moc děkuji Olze, protože bez ní by to nevyšlo. No a koupit tu malou svačinu už byl jen detail… Fotilo se za běžného provozu na Pankráci v parku a tak nebylo jednoduché odehnat venčící se psy…. Ale zkrátili jsme věnec buřtů a měli jsme na psí úplatky… Procházející kolemjdoucí a vlastně i stojící se taky slušně bavili… Když jsme měli nafoceno, plnou tašku „dobrot“ jsem daroval třem bezdomovcům, kteří tomu nechtěli uvěřit… Fotka je v portfoliu...

Tátovi...

Na sobotní dopoledne bylo naplánované venkovní focení. Počasí nebylo úplně ideální…, ale protože to byl jediný den, kdy jsme se dokázali všichni potkat, museli jsme to zvládnout. Každý měl připravený něco, co ho bude na fotografii „vystihovat“. I když jsme jednou prchali před deštěm a každou chvíli uhýbali jedoucím autům, vše se povedlo. Ze série fotek se vybrala jedna, která se vytiskla na plátno a byla předána tátovi k narozeninám.

Copyright © All rights reserved | PETR JANOVSKY ©2019 by Petr Janovský